UITGIFTE GEONI) IN ERFPACHT AAN WONINGBOUWVERERNIGINGEN. Octobtr 1620 De Raaü der Gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders Gelet op het advies der Gezondheid^commissie ge- zeteld te Bloemendaal dd. /S^J; BESLUIT Vast te stellen de volgende algemeene voorwaarden voor de uitgifte in erfpacht van aan de gemeente Heemstede toebehoorende gronden aan Woning- bouwvereenigingen 1. Het tijdvak, waarvoor de uitgifte in erfpacht ge- schiedt, zooinede het bedrag van den erfpachtscanon wordt in elk bijzonder geval door den Raad bepaald 2. üe in erfpacht uit te geven grond mag alleen gebezigd worden als bouwterrein voor woningen en zal. voor zoover onbebouwd blijvende alleen mogen dienen als open erf of tuin ten dienste dier woningen het tijdstip waarop de bebouwing moet zijn voltooid wordt door Burgemeester en Wethouders bepaald en bij de akte vermeid zoodra aan de terreinen of de te stichten gebouwen zonder goedkeuring van het Ge- meentebestuur eene hiervan afwijkende bestemming gegeven wordt, vervalt het erfpachtsrecht der geheele oppervlakte van rechtswege 3. De canon moet jaarlijks, ten kantore van den gemeente-ontvanger worden betaald op door Burge- meester en Wethouders te bepalen en in de akte te vermelden tijdstippen 4 De grondlasten komen voor rekening der erf- pachtster van af uen dag, waarop het recht van erf- pacht ingaat 5. i 'e terreinen worden in erfpacht uitgegeven in den staat. waarin zij zich bevinden, met al zulke be- lendingen, baten en lasten als daar aan verbonden zijn tot bewijs van de grootte en de grenzen van de ter- reinen strekt de aan de akte te hechten door partijen onderteekende kaart;

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 35