103. J'i/ October 1920 2 6j Het Gemeentebestuur zal voor rekening der Ge- meente zorg dragen voor het te zijner îijd aanleggen van de wegen, die op vorenbedoelde kaart zijn aan- gegeven en voor de rioleering met bijkomende werken zoomede voor reparatie, vernieuwing en onderhoud van een of ander 7 De erfpachtster is bevoegd, zoodra zij de gron- den niet meer voor het sub 2 omschreven doel wenscht te gebruiken, het erfpachtsrecht te doen ein- digen met het einde van het dan loopende erfpachts- jaar 8. Verhuur, ingebruikgeving of uitgifte in erfpacht van bovenbedoelde gronden of van eenig deel daarvan aan een derde zal alleen mogen plaats vinden met machtiging van den Gemeenteraad en onder de door hem te stelien voorwaarden 9. De erfpachtster verbindt zich alle opstallen, die zij op de terreinen doet stichten of plaatsen steeds deugdelijk, goed en zindeiijk te zuilen onderhouden ten genoege van Burgemeester en Wethouders. Zij mag die opstallen noch geheel, noch gedeeltelijk sloopen, zonder vergunning van Burgemeester en Wethouders. Ingeval van onvoldoend onderhoud zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd in de plaats van de erpachtster en op hare kosten datgene te doen, waartoe deze gehouden is 10. Bij faillissement van de erfpachtster en bij niet- nakoming van een of meer der bovengenoemde voor- waarden, zal de Raad het recht hebben om zonder eenige rechterlijke formaliteit of vergoeding wegens gemaakte kosten, het verleende recht van eifpacht op te zeggen en onmiddellijk te doer eindigen, komende alsdan, evenals na afloop van de erfpacht, de geheele opstal rnet alle lusten en lasten in eigendom aan de gemeente 11. Alle onkosten op de erfpachtsuitgifte valîende komen voor rekening der erfpachtster. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede van October 1920 De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 36