129 28 December 1920 2 Deze ambtenaar is bij uitsluiting bevoegd tot het verleenen van kwijting. Hij wordt benoemd en ontslagen door Burgemeester en V/ethouders, die zoo noodig voor hem een instructie vaststellen. Hij wotdt bij ongesteldheid, afwezigheid of ontsten- tenis vervangen op de wijze door Burgemeester en Wethouders te bepalen. Hij is verplicht tegenover de gemeente zekerheid te stellen tot een bedrag van f5000De kosten daar- van komen ten Iaste van het bedrijf. De gemeenteraad is bevoegd in het bedrag der ze- kerheid wijziging te brengen bij verhooging van het bedrag moet de meerdere zekerheid worden gesteld binnen een door den gemeenteraad te bepalen tijdstip. Voor de eerste maal wordt de zekerheid gesteld binnen drie maanden.na de goedkeuring dezer veror- dening. Art. 4. Het overige personeel bij het bedrijf wordtbenoemd en ontslagen door Burgemeester en Werhouders De formatie van het personeel wordt elk jaar bij de ex- ploitatie begrooting voorgesteld. De Raad bepaalt voor de verschillende rangen van ambtenaren en bedienden de grenzen hunner jaarwedden Het administratief personeel kan door Burgemeester en Wethouders ook bij andere bedrijven en andere takken van gemeentedienst wordcn tewerkgesteld Art. 5. Het is den gemeente-Opzichter den administratief- ambtenaaren het overig personeel bij het bedrijf verbo- den middellijk of onmiddellijk deel te nemeu aan onder- handsche huur of pacht van gemeenteeigendommen of inkomsten, aan leveringen of aannemingen ten be- hoeve der gemeente of aan het koopen van betwisfe vorderingen ten haren laste. Art. 6. De boekhouding wordt gevoerd naar het beginsel van de dubbele methode en overigens naar de door den Raad en door Burgemeester en Wethouders gege- ven voorschriften.

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 14