129 28 December 1920 3 Art. 7. De administratief ambtenaar geeft aan Burgemeester en Wethouders, aan den Voorzitter, elk lid en den Secretaris van dat College, zoomede aan den Gemeen- te- Opzichter en aan den in het tweede lid van dit artikel bedoelden ambtenaar de verlangde inlichtingen omtrent de boekhouding van het bedrijf en inzage van de boeken en daarbij behoorende bescheiden De kas en boeken worden ten minste eenmaal in eik kwartaal van het kalenderjaar opgenomen door den Controleur der Gemeentefinanciën, Van elke opneming wordt proces-verbaal opgemaakt en hiervan mededeeling gedaan aan den gemeenteraad. Art. 8. Voor het uitvoeren van buitengewone werken wordt door de gemeente aan het bedrijî het noodige kapifaal verstre.ct op dezelfde voorwaarden a's waarop de ge- meente dit heeft opgenomen. Art. 9. Overtollige kasgelden worden gestort bij de door Burgemeester en Wethouders aangewezen instellinf, üe gemeente verleent zoonoodig tijdelijke voorschoî' ten voor het doen van betalingen door het bedrijf. Burgemeester en Wethouders stellen de door de gemeente en het bedrijf te vergoeden rente vast. Art. 10. Leveringen en diensten aan- of ten behoeve van bediijven of aan de gemeente of omgekeerd, worden aan en door het bedrijf vergoed alsof zij ten behoeve van derden hadden plaats gehad. Art. 11. De door het bedrijf gemaakte winst, waaronder wordt verstaan het tedrag, waarmede de gezamenlijke baten de gezamenlijke lasten, met inbegrip der afschrij- vingen. overtreffen, wordt afgedragen aan de gemeente; gekklen verlies wordt door de gemeente aangezuiverd uit de gewone middelen. De jaailijksche afschrijvingen op de waarde der bezittingen zal minstens even groot zijn als de ver-

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 15