129 28 December 1920 4 plichte jaarlijksche aflossing van het kapitaal, dat ten behoeve van het bedrijf is geleend. Jaarlijks voor 1 Juni wordt door den gemeente-op- zichter de begrooting van ontvangsten en uitgaven voor het bedrijf voor Openbare Werken voor het volgend jaar, met eene memorie van toelichting. beide in drievoud aan Burgemeester en Wethouders inge- zonden. Deze stukken worden bij de aanbieding van de gemeentebegrooting aan den Raad overgelegd. De begrooting wordt jaarlijks bij de gemeentebe- grooting aan Gedeputeerde Staten overgelegd. De gemeente-opzichter dient jaarlijks voor 1 Mei aan Burgemeester en Wethouders in drievoud in een verslag over den gang van het bedrijf in het afgeloopen boekjaar. Bij dit verslag wordt in drievoud overgelegd: a. de verlies- en winstrekening. b. de balans bij het einde van het boekjaar. c. de bescheiden die Burgemeester en \'/ethouders overigens noodig oordeelen, een en ander in den door Burgemeester en Wethouders vast te stellen vorm. Burgemeester en Wethouders brengen de in het vo- rig artikel vermelde stukken vöör of bij de aanbieding van de gemeenterekening over het afgeloopen dienst jaar, bij den Getneenteraad ter tafel. De verlies- en winstrekening en de balans van het bedrijf zijn aan de goedkeuring van den Raad onder- worpen. Het besluit van Gedeputeerde Staten houdende vast- steiling van de ontvangsten en uitgaven der gemeente strekt aan Burgemeester en Wethouders. den Gemeen- teopzichter en den administratief ambtenaar tot ontlas- ting, behoudens later in rechten gebleken valschheid in bewijsstukken. Deze verordening treedtin werking den 1 sten lanuari 1921. Gedaan ter openbare vergadering van den 28 De- cember 1920. Art. 12. Art. 13. Art. 14. De Secretans. De^Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1920 | | pagina 16