Vaststelling bouwplan Park Bronsteê. Februari 1921. Aan den Raad. Door de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van onroerende goederen ..Bronsteê", gevestigd te Heem- stede, is verzocht te willen goedkeuren een bouwplan op hare terreinen, gelegen ten Oosten van de Heem- steedsche Dreef tusschen de Craijenestervaart en de Bronsteêvaart. De voorwaarden, die wij aan de goedkeuring van dit bouwplan meenen te moeten verbinden, zijn, be- houdens nader te noemen afwijkingen, in het algemeen gelijk aan die welke bij de Raadsbesluiten nos. 9 en 25 van 1920, respectievelijk zijn vastgesteld voor het bouwplan Land- en Spaarnzicht en het bouwplan Pijls- laan. In voorwaarde is bij gesloten bebouwing vast- gesteld een minimum breedte voor elke woning en bij open bebouwing een minimum breêdte voor elk bouw- perceel. In voorwaarde 11 is geregeld de te maken wal- beschoeiïng langs het Zuider Buiten Spaarne en in de voorwaarden 12 en 13 zijn voorschriften gegeven met betrekking tot de verbreeding, verdieping en oever- voorziening van de Craijenestervaart en de Bronsteê- vaart. Onder onze goedkeuring kan de oevervoorziening op andere wijze geschieden dan in deze artikelen is voorgeschreven. In voorwaarde 15 zijn omschreven de over de Craijenestervaart en Bronsteêvaart te leggen bruggen, zoomede de bijdrage der Maatschappij in de aanleg- kosten. Na gevoerde onderhandelingen heeft de Maat- schappij ten slotte er in toegestemd eene bijdrage te verleenen van hoogstens f 0.50 voor elken reeds ver- kochten of nog te verkoopen M2. bouwterrein.

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 11