/Cef Februari 1921. 4 straten waar de woningen niet onmiddellijk aan het trottoir grenzen door eene vlaklaag van grove puin, waarover ter dikte van ten minste 7 cM. fijn geklopte puin en kalkpuin, dit alles goed ingewaterd en ingerold en daarna bedekt met een laagje guszand of fijne grint en dan weer goed ingerold, met eene koplaag langs de bouwperceelen waar zulks volgens het oordeel van Burgemeester en Wethouders noodig en mogelijk is. De beharding van de trottoirs voor zoover, overeen- komstig herziening XVII van het uitbreidingsplan behoo- rende tot straten, waar de woningen onmiddellijk aan het trottoir grenzen, zal geschieden met basaltine tegels in zuiver zand, terwijl langs de trottoirs behard met basaltine tegels, trottoirbanden van basaltine moeten worden aangebracht. De banden zwaar0.15 X 0.30 M. De rechte stukken lang ten minste 1 M„ de bocht- stukken met ten minste 1 M. koorde. De afzonderlijke stukken goed sluitend met hol en rond in elkaar pas- send te bewerken. De banden te stellen in goed aangestampt zand, volgens het beloop der rijstraten en plm. 0.15 M. daarboven. Voorzoover Burgemeester en Wethouders het noodig oordeelen, zal ten hunnen genoegen een kantdeel moeten worden geplaatst langs de buitenzijde der trottoirs. Om de boomen zal eene rollaag van klinkers en om het plantsoen zal een rollaag en koplaag van klinkers voor afsluiting moeten worden gemaakt; de aanleg van de plantsoenen zal moeten geschieden ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd voor eene straat, onder door hen te stellen voorwaarden toe te staan, voortuinen te maken waar deze blijkens herziening XVII van het uitbreidingsplan niet of slechts gedeeltelijk zijn geprojecteerd. Ingeval Burgemeester en Wethouders van deze bevoegdheid gebruikmaken, kunnen zij tevens vrijstelling verleenen van het maken van tegeltrottoirs in die straat. 10. De rioleering van de aan te leggen straten zal bestaan uit een eivormig cementriool, waarvan de in-

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 16