s&if Februari 1921. 5 wendige capaciteit door Burgemeester en Wethouders zal worden bepaald. Deze rioleering moet met gelijk cementriool en van door Burgemeester en Wethouders te bepalen inwendige capaciteit worden aangesloten op de Craijenestervaart of het Zuider Buiten Spaarne op nader door hen aan te geven plaatsen en onder nader door hen te bepalen voorschriften, zoodat het rioolwater behoorlijk gezuiverd is vöôr het in de Craijenestervaart of het Zuider Buiten Spaarne uitloopt. Elke rioolstuk van 1 M. lengte moet vrijstaande een gewicht van 1500 K.G. kunnen dragen, zonder dat daarin scheuren of barsten ontstaan, de beproeving van de daartoe door den Gemeente-Opzichter aan te wijzen rioolstukken geschiedt voor rekening van adressante. Deze rioleering zal waterdicht moeten worden gelegd volgens de nader door Burgemeester en Wethouders voor elk gedeelte telkens te geven voorschriften en ten hunnen genoegen. De op de teekening aangegeven verbindingsputten voor de rioleering zullen groot moeten zijn inwendig ininstens 0.55 bij 0.88 M. en diep ten minste 0.88 M. en gemaakt moeten worden van klinkers in portland- cementspecie met wanden zwaar één steen of 0.22 M., bodem 0.18 M. of drie platte lagen of gemaakt moeten worden van gewapend beton met wanden en bodem dik minstens 10 cM.; zij zuilen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 1.10 bij 0.76 M. en dik minstens 0.015 M. of met platen van gewapend beton ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. De putten moeten ten genoegen van Burgemeester en Wethouders worden onderheid, wanneer deze dit nood- zakelijk achten. De op de teekening aangegeven straatkolken met roosters moeten zijn volgens model, aanwezig ten Raad- huize dezer gemeente en ten minste groot 0.33 bij 0.33 M. en moeten een uitloop hebben van 0.15 M., zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter en per stuk wegen ten minste 140 K.G., zij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 M. aan het hoofdriool worden aangesloten, alle verbindingen zullen met portland- cementspecie moeten worden aangesmeerd en bewerkt.

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 17