5 sZf Februari 1921. De bovenkant der houten ankerpalen mag niet hoo- ger komen dan 0.80 M. beneden N. A. P. Boven over de schoeiïng te maken een doorloopende legger van gewapend beton zwaar 18 X 23 cM. met aan de voorzijde een schuine kant waaraan een T-ijzer No. 4 aan te brengen. Boven omschreven walbeschoeiïng, zal in overleg met Burgemeester en Wethouders op eene andere wijze mogen worden gemaakt. Langs het trottoir, waar de straat grenst aan het Zuider Buiten Spaarne, moet voor afsluiting worden gemaakt eene rollaag van klinkers, deze rollaag zal op tenminste 0.25 M. afstand van den bovenkant van het talud moeten worden aangebracht, terwijl het talud schuin afloopend moet worden gemaakt ten genoegen van Burgemeester en Wethouders tot aan den boven- kant, der hier bovengenoemde schoeiïng. 12. De Craijenestervaart zal vanaf de Blauwe Brug tot aan het Zuider Buiten Spaarne moeten worden gebracht op eene breedte van minstens 15 M. en op eene diepte van 2.60 M. beneden N. A. P. met taluds van l1/^ op 1. Langs de gedeelten straat, die worden begrensd door de Craijenestervaart moet binnen zes maanden nadat met den bouw aan die straat is aan- gevangen of door Burgemeester en Wethouders eene aanschrijving is geschied, worden gemaakt, telkens beginnende en eindigende 5 M. voorbij de straat langs het bouwterrein eene walbeschoeiïng volgens de vol- gende bepalingen De oevervoorziening moet gemaakt worden van een vlechting van wilgen tuinlatten met paaltjes hoog 30 cM. beneden N. A. P. een en ander tengenoegen van Bur- gemeester en Wethouders. 13. De Bronsteêvaart, zal vanaf het Zuider Buiten Spaarne tot nabij de brug in den geprojecteerden weg No. 45 moeten worden gebracht op eene breedte van minstens 16 M. en op eene diepte van 2.20 M. beneden N. A. P. met taluds van P/2 op 1. De Bronsteêvaart zal aan de Noordzijde door adressante met 3 M. wor- den verbreed. Verder zal deze vaart volgens herziening No. XVII van het uitbreidingsplan worden verbreed tot eene waterkom zooals op de teekening is aangegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 19