stf Februari 1921. 9 redigheid worden verlaagd. Met eventueele bijdragen van derden in den bouw der bruggen zal in deze geen rekening worden gehouden. Ter bevordering der lagere kosten zal de Maatschappij in de gelegenheid worden gesteld voorstellen voor den bouw van alleszins soliede en nette bruggen te doen, terwijl zij ter voorlichting zich zal kunnen wenden tot Burgemeester en Wethou- ders, die de noodige inlichtingen zullen verstrekken. De bruggen zullen eene doorvaartwijdte hebben van 6 M. op de waterlijn en eene doorvaarthoogte tot 1.50 M. boven N. A. P. De beschoeiing naast de bruggen zal geschieden overeenkomstig nader door of vanwege Burgemeester en Wethouders te geven voor- schriften. De bruggen moeten hebben eene breedte van 10 M. en zuilen worden gemaakt van steen of beton met leuningen en vleugels van ijzer of beton. 16. De straten iangs het Zuider Buiten Spaarne, de Craijenestervaart, nabij de Bronsteêvaart en de water- kom zullen, nadat zij eigendom der gemeente zijn ge- worden, evenmin als het daaraan grenzende talud, mogen gebezigd worden als opslagplaats en daar zal ook niet op gebouwd mogen worden, terwijl zij alleen als lig- of losplaats mogen gebruikt worden ten be- hoeve van het Gemeentebestuur van Heemstede en van de eigenaars en bewoners der perceelen in het Bronsteêpark gelegen. 17. Voor het aanstellen van den Opzichter voor toezicht bij den aanleg van voetpaden, bestrating, rioleering en beschoeiing, zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van 55,— per week of gedeelte van een week, dat gewerkt wordt; een week wordt geacht telkens in te gaan op Maandag. 18. De verlichting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, door de gerneente voor rekening van adressante. De gemeente zal het recht hebben in de straten kosteloos gas-, water- electriciteit en andere leidingen en buizen te doen leggen, zullende adressante verplicht zijn, daarbij steeds zoo goed mogelijk hunne medewer- king te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te leveren,

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 21