Februari 1921. 10 als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft, terwijl de gemeente de verstrekking van gas-, duinwater- en electriciteit op de terreinen op dezelfde voorwaarden zal regelen als in het overige deel der gemeente en na overname der straten voor behoorlijke verlichting daarvan zal zorgen naar gelang daartoe door uitbreiding der bebouwing de behoefte zal blijken. 19. De aanleg der straten zal, behoudens het be- paalde in voorwaarde 5, mogen geschieden naar gelang van de behoefte der bebouwing, ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders, na overleg met adressante. Gelijktijdig met den aanleg der straten zullen de bestratingswerken bij de bestaande bestrating moeten geschieden met de noodige aansluitingen aan deze bestaande bestrating, geheel onder goedkeuring van Burgemeester en Wethouders. Van elken aanleg van een gedeelte straat moet minstens eene week vooraf kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders. 20. Door de gemeente zullen voor rekening van adressante, langs de straten waarin Burgemeester en Wethouders dit wenschelijk achten in het trottoir aan de zijde van de straatgoot boomen worden geplant op een onderlingen afstand van ten hoogste 12 M. 21. De gemeente zal de namen van de straten niet vaststellen dan na overleg met adressante. 22. De voor de straten, trottoirs en rioleering te gebruiken materialen moeten zijn van de beste in hun soort en alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der te ver- werken straatklinkers en desverlangd ook van de riolen en verdere materialen ter keuring moet worden gezon- den en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen vôôr het gebruik op het werk te doen keuren; afgekeurde materialen mogen niet worden gebruikt. 23. Bij de overdracht van: 1°. De in het bouwplan begrepen gronden, welke niet voor straten, vaarten en plantsoenen bestemd zijn en 2" de andere eigendommen in het bouwplan begre-

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 22