sCfî' Februari 1921. 12 aangesloten op de haar toebehoorende wegen en de rioleering daarin c. dat zij zich verbindt om telkens, wanneer volgens verk'.aring en ten genoegen van den Gemeente-Opzichter een straat met beharding, rioleering en andere voor- geschreven werken over eene lengte van ten minste 200 M. is voltooid en is afgewerkt in aansluiting aan eene andere straat en dus eene verbinding vormt tusschen twee afgewerkte straten, die straat of dat ge- deelte met eventueel daarin of daarbij gelegen plantsoen of daarbij gelegen gedeelten vaart of vijver om niet aan de gemeente over te dragen, welke overdrachc niet alleen den ondergrond zal omvatten maar ook de be- harding, rioleering, beplanting en alle verdere uitge- voerde en nog uit te voeren werken, terwijl vöôr de overdracht zal moeten worden overgelegd eene ver- klaring van het Bestuur van den Schouwbroekerpolder inhoudende, dat de overgedragen gronden zijn vrijgesteld van polderlasten, hetzij dat zij behooren tot die, genoemd in het betrokken artikel van het „Bijzonder Reglement voor den Schouwbroekerpolder onder Heemstede welke niet in den omslag zijn begrepen, hetzij doordat daarvan de polderlasten zijn afgekocht volgens de be- palingen van genoemd Reglement; d. dat zij zich verbindt de aan te leggen straten met trottoirs, plantsoenen, vaarten en vijver, beplanting, rioleering, putten, kolken en aansluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onderhouden en alsoan alles in goeden staat op te leveren, zullende zij eventueele ge- breken voor hare rekening ten genoegen van Burge- meester en Wethouders herstellen; e. dat zij bij niet nakoming van deze hunne ver- plichting onder d genoemd, Burgemeester en Wethou- ders machtigt om het gebrekkige voor hare kosten van gemeentewege te herstellen f. dat zij bij de overdracht der aan te leggen straten aan de gemeente zal betalen een bedrag van 0 40 per M2. overgenomen bestrating en van/0.25 per M~. overgenomen verhard trottoir ter tegemoetkoming in de eerste kosten van onderhoud; g. dat zij de straten telkens voor zoover die zijn

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 24