3 le WIJZIGIK6 LOONREGKLIXG WKRKLIKDEX. FZB&V&Kï 1921 2 Aan den Raad, Bij ons is ingekomen een advies van de Commissie van Overleg voor de Werklieden, om aan den straat- maker lijdens ziekte of ongeval behalve zijn gewone loon ook uit te keeren het straatgeld, Zij geeft in overweging voor den duur van die ziekte of dat on- val het straatgeld te berekenen over het gemiddelde van het bedrag, over het laatst-verloopen jaar ontvan- vangen, waarbij buiten toepassing blijven de weken, gedurende welke in aangenomen werk is gewerkf. W.j kunnen ons met dit advies, hetwelk voor U ter inzage ligt, vereenigen en stelien U voor. oin voor den straatmaker een ongeveer gelijke regeling te tref fen als voor de Werklieden, werkende in den drie- ploegendienst, is getroffen in voorwaarde !2 van de loonregeling voor de Werklieden vastgesteld bij raads- besluit van 9 September 1920, no. 77. Immers, het siraatgeld moet worden beschouwd als een deel van het loon va i den straatmaker, want indien geen straat- geld werd uitgekeerd, zou deze in een hoogere loon- klasse moeten zijn ingedeeld. Tevens stellen wij U voor deze regeling ook van toepassing te verklaren op jeugdige werklieden, wier Ioon voor een gedeelte uit straatgeld bestaat Een ontwerp besluit tot aanvulling der loonregeling voor de Werklieden wordt U hierbij ter vaststelling aangeboden. Heemstede den 24 Januari 1921. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J P. W. VAN DOORN, De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de Notulen van den Raad der Qemeente Heemstede van den E£&f9mT-1921. De Secretaris, f 7 -74? De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 5