4 FEBRUARI 1921 2 le Wijziging der veroidening op de heffing van rechten voor hetgebruiken van-of voor hethebben van particuliere werken en inrich- tingen onder, op of boven den Openbaren gemeentegrond of het openbaar gemeente- water te Heemstede. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders BESLUIT 1. Bovenq;enoemde verordening vastgesteld bij raads- besluil van 29 April 1920, no. 37, te wijzigen als volgt: In artikel 1 der Verordening op de heffing van rechten voor het gebruiken van- of voor het hebben van particuliere werken en inrichtingen onder, op of boven den openbaren gemeentegrond of het openbaar gemeentewater te Heemstede vervalt het bepaalde onder letter F en wordt daarvoor een nieuw lid toegevoegd luidende F Voor het innemen of het op eenigerlei wijze aan het verkeer of aan den openbaren dienst onttrek- ken van openbaar gemeentewater a. voor elke week of gedeelte van een week lo. voor vaartuigen beneden 15 ton laad-of draag- vermogen 25 cent 2o. voor vaartuigen van 15 ton en daarboven voor e.ke ton 4 cent 3o. voor houtvlotten of andere zaken drijvende op het water, of voor voorwerpen die op andere wijze het openbaar gemeentewater aan het verkeer of aan den openbaren dienst onttrekken per M2 2 cent. in afwijking van hel bepaalde bij art. 2 dei verordening wordt onder „week verstaan een aaneengesloten tijd- vak van 7 dagen. b. voor elke maand of gedeelte van een maand meer dan een week voor de vaartuigen vermeld onder letter a 1o f0.80 voor die, vermeld onder a 2o per ton fO.I5 voor houtvlotten enz vermeld onder letter a 3o ner M2, f 0.08. P

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 8