4 Zf FEBRUARI 1921 3 c. bij eene vergunning zonder tijdgelang of voor een jaar of langer gegeven. voor elk jaar of gedeelte van een jaar voor de vaartuigen vermefd onder Ietter a lo f8 voor die vermeld onder letter a 2o. per ton f 1.50. voor houtvlotten enz. vermeld onder letter a 3o per M2 f 0 80. Order ton wordt verstaan 1000 K. G. laadvermogen. De inhoud van een vaartuig wordt berekend naar den Rijksmeetbrief of daarmede gelijk te stellen stuk. Bij gemis daarvan wordt de inhoud of het laadvermo- gen geschat door den ambtenaar met de invordering der rechten belast. tenzij de schipper of de eigenaar verkiest. dat het vaartuig op zijn kosten door een deskundige door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen worde gemeten, volgens de regekn, daarvoor bij het Rijk vastgesteld of nader vast te stellen. Voor roeibootjes. behoorende bij vaartuigen waar- voor reeds rechten zijn betaald, voor vaartuigen. rechtstreeks in dienst van het Rijk, de Provincie of de gemeente, en voor schepen en vlotten, die alleen van gemeentewater gebruik maken voor doorvaren. zijn geen rechten verschuldigd De rechten zijn bij stremming der scheepvaart tenge- volge van vorst, niet langer verschuldigd dan over het tijdvak. waarover zij zijn, of hadden moeten zijn voldaan. 2 De sub 1 bedoelde verordening in werking te laten treden zoodra de Koninklijke goedkeuring daarvan bij het Gemeentebestuur is bekend geworden. Gedaan ter Openbare Vergadering van den Februari 1921. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 9