25 VERBREKDING GEDEELTE EMAUSLAAN 22 MAART 1921. 1 De Raad der Gemeente tieemstede; Gelet op een verzoek van de firma Schiphorst en Philips en den Heer J. F. F. Philips te Haarlem Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. Aan de firma Schiphorst en Philips, aannemers te Haarlem. vergunning te verleenen tot het bebouwen van het perceel op de bij dit besluit behoorende teekening aangeduid met X, gelegen hoek Emauslaan- Craijenestervaart, onder nader door Burgemeester en Wethouders te stellen voorwaarden en onder bepaling dat, voor met deze bebouwing wordt aangevangen, donr genoemde heeren Schiphorst en Philips een be- drag van zevenduizend vijfhonderd gulden in de ge- meentekas wordt gestort 2. Aan den heer J F. F Philips. aannemer wo nende te Haarlem. vergunning te verleerien tot het bebouwen van het perceel op de bij dit besluit be- hoorende teekening aangeduid met XI. gelegen ten Westen van bovengenoemd perceel aangeduid met X, onder nader door Burgemeester en Wethouders te stellen voorwaarden en onder bepaling, dat, voor met deze bebouwing wordt aangevangen, door hem een bedrag van vier duizend gulden in de gemeentekas wordt gestort 3. Te verbreeden een gedeelte der Entauslaan bij genoemd perceel X en aan te leggen een gedeelte weg langs de Craijenestervaart en te verbreeden een gedeelie dier vaart bij genoemde perceclen X en XI een en ander met bijkomende werken na overleg res- pectievelijk met de onder 1 en 2 genoemde eigenaren 4. Te bepalen, dat na storting van liet onder 1 genoemde bedrag niet meer behoeft betaald te wor- den de jaarlijksche recogniiie wegens het gebruik van gemeentegrond naast perceel X en na storting van het onder 2 genoemde bedrag niet meer behoeft be- taald te worden de jaarlijksche recognitie wegens het gebruik van gemeentegrond naast perceel XI. 5 Ter uitvoering van het hovenstaande de noodi- ge maatregelen te treffen, overeenkomsten met aan- vragers aan te gaan en kosten te betalen. Gedaan ter Openbare Vergadering van den 22 Maart 1921. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 28