35 AAMULLING ALGEMEENE POLITIEY ERORDENIN G. 6 MEI 1921 i De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouder s BESLUIT De algemeene politieverordening voor de gemeente Heemstede, vastgesteld 2 Juni 1891. afgekondigd 30 Juni 1891, laatstelijk gewijzigd 22 Maart 1921, afge- kondigd 20 April 1921, als volgt aan te vullen Na artikel 23 wordt toegevoegd Artikel 23bis 1. Het is verboden in lokaliteitenwaarvoor ver- gunning voor den verkoop van sterken drank in het klein is verleend toe te laten of te laten verblijven niet tot het gezin van den vergunninghouder behoorende personen a. die meermalen wegens dronkenschap veroordeeld zijn of van wie. ter beoordeeling van den Burgemees- ter, bekend is, dat zij van alcoholhoudenden drank misbruik maken b. die deel uitmaken van een gezin, waarvan één of nteer ieden ondersteund worden door een instelling van weldadigheid c. die uitkeering ontvangen uit een werkloozenkas of aan wie van gemeentewege werk wordt verschaft. 2. Het eerste lid is alleen toepasselijk ten aanzien van hen, wier namen door den Burgemeester schrifte- lijk aan den houder der tapperij zijn opgegeven 3. Personen als in het eerste en het tweede lid bedoeld, die zich in een vergunningslokaliteit bevinden, zijn verplicht op de eerste aanmaning van een beambte der politie terstond te vertrekken. Art. 23ter Het is verboden in een voor het publiek toegankelijke localiteit, waarvoor vergunning voor den verkoop van

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 21