37 4e WIJZIGING GASVERORDENING. 6 MEI 1921 1 Aan den Raad. In ons advies van 14 Februari j. 1. no, 17, is me- degedeeld, dat de Woningbouwvereeniging „St Jo- seph" een verhoogd voorschot vraagt o. m. voor den aanleg van electrische lichtleidingen in de vcor haar in aanbouw zijnde woningen. Tevens verzoekt zij in die woningen muntgas te mogen betrekken. Wij kunnen ons met deze verzoeken vereenigen en bieden U daarom een ontwerp-besluit tot wijziging der gasverordening ter vaststelling aan Deze wijziging achten wij gewenscht, omdat verschillende bepalingen die alleen gelden voor de levering van gas over den muntmeter, niet van toepassing behooren te zijn, wan- neer tevens electrisch licht wordt geleverd. Zoo kan in dat geval het te garandeeren gasverbruik worden gesteld op 200 M3 per jaar, terwiji de lengte van de binnenleiding, welke voor rekening van het gasbedrijf komt, teruggebracht kan worden tot 10 M. en het geven in bruikleen van verschillende voorwerpen kan vervallen, omdat in die woningen alleen gas alskook- gas wordt gebruikt. Tevens stellen wij U voor, in verband met de hoo- gere huurprijzen, de maximum huurwaarde der wonin- gen. waarin muntgas al of niet gecombineerd met electrisch licht kan worden betrokken, te verhoogen tot f 350,— per jaar. Heemstede, den 19 April 1921. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN, De Secretaris, A. A. SWOLFS, Behoort bij de Notulen van den Raad der Gemeente Heemstede van den 6 Mei 1921. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 25