37 4e WIJZIGING GASVERORDENING. 6 MEI 1921 2 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders De Verordening regelende de voorwaarden voor de Ievering van gas over den gewonen meter en over den muntmeter, dd. 1 September 1908 als volgt te wij- zigen In artikel 21 wordt in de plaats van „Twee hon- derd gulden" gelezen „drie honderd vijftig gulden" Na artikel 29 wordt ingevoegd een nieuw artikel luidende In perceelen. voorzien van electrisch licht, wordt muntgas geleverd onder de volgende bepalingen 1. de jaarlijksche huurwaarde mag niet hooger zijn dan drie honderd vijftig gulden 2. de veibruiker garandeert een jaarlijksch gasver- bruik van twee honderd M3 Bij minder verbruik wordt een cent per M3 minderverbruik nagevorderd. Bij ge- deelten van een jaar wordt 17 M3 per maand bere- kend. Gedeelten van eene maand worden niet mee gerekend 3. voor rekening van het gemeente-gasbedrijf wordt een binnenleiding gelegd van ten hoogste tien meter 4. in bruikleen wordt door het gemeente-gasbedrijf uitgegeven twee eengatskomforen of een tweegats- comfoor. In perceelen met bestaande muntgasinstallatiën kan uitsluitend electrisch Iicht worden toegestaan indien aan de in dit art. gemelde bepalingen wordt voldaan en derhalve de in bruikleen ontvangen voorwerpen worden ingeleverd uitgezonderd de comforen en voorts de lengte der binnenleiding boven tien meter wordt betaald. De bepalingen die alleen gelden voor de levering van gas over den muntmeter zijn. voor zoover daar- van bij dit artikel niet is afgeweken, van toepassing op de in dit artikel bedoelde verbruikers. Gedaan ter Openbare Vergadering van den Mei BESLUIT Artikel 29a. 1921. De Secretaris, De Voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1921 | | pagina 26