26 JANUARI 1922. Art. 4. De Commissie wordt bijgestaan door een Secretaris, te benoemen door Burgemeester en Wethouders. Door den Secretaris worden aanteekeningen gemaakt van de besluiten en adviezen der Commissie. Art. 5. De Commissie is bevoegd den Gemeente-Opzichter of andere ambtenaren en werklieden tot den dienst der Openbare Werken behoorende, uit te noodigen hare vergaderingen bij te wonen en alsdan van hen inlichtingen, hunnen dienst betreffende, te vorderen. Art. 6. Aan de Commissie wordt desgevraagd inzage ge- geven van alle contracten, bestekken, overeenkomsten, correspondentiën, kaarten, teekeningen en andere stukken, betrekking hebbende op den dienst van Open- bare Werken. Art. 7. De Commissie mag niet beraadslagen of besluiten zoo niet meer dan de helft der leden tegenwoordig is. Alle besluiten worden] bij meerderheid van stemmen genomen. Bij staking van stemmen beslist die van den Voor- zitter. Art. 8. De Commissie dient Burgemeester en Wethouders van advies omtrent a. plannen en voorwaarden van aanbesteding en leverantie voor alle uit te voeren openbare werken b. de onttrekking van gemeente-eigendommen aan den openbaren dienst c. de gemeentebegrooting, voor zoover die open- bare werken betreft d. alle andere aangelegenheden, waarover het oor- deel der Commissie door Burgemeester en Wethouders wordt verlangd. Art. 9. De Commissie is bevoegd aan Burgemeester en Wethouders zelfstandig voorstellen betreffende de Openbare Werken te doen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 26 Januari 1922. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 8