24 16 MAART 1922 Door den Voorzitter van de Commissie van Over- leg voor de Werklieden is aan de Werkliedenorgani- saties gevraagd, of zij er prijs op stelden dit voorstel te behandelen in de Commissie van Overleg, maar zoov/e! van de afd. Heemstede van den Ned. R. K. Bond van Overheidspersoneel „St. Panlus" als van de Vereeniging van Gemeente Werklieden „Door Een- dracht Sterk" is geantwoord, dat een nader overleg over deze aangelegenheid niet noodig wordt geacht. Aan de ambtenaren organisaties is een dergelijke vraag niet gesteld, omdat na onderzoek is gebleken, dat geen enkel gehuwd ambtenaar in de termen zou vaüen van vacantietoeslag volgens het ingediende voorstel. Hoewel reeds meerdere malen het verieenen van vacantietoeslag een punt van bespreking in onze ver- gaderingen heeft uitgemaakt, hebben wij ook dit voorstel alsnog in overweging genoiuen. Wij hebben echter geen termen gevonden om af te wijken van ons standpunt, waarmede wij U reeds meermalen in kennis stelden en waar bovendien vacantietoeslag uit den aard der zaak een soort van loonsverhooging is, meenen wij in de gegeven omstandigheden nu een algemeene prijsdaling is ingetreden, daaraan niet te moeten medewerken. Wij geven U dan ook in overweging op het voor- siel van den heer de Wilde, waarvan de kosten rond f 1100.zullen bedragen,een afwijzende beschikking te nemen. Heemstede, 7 Maart 1922. Burgemeester en Wethouders van fitemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaiis, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen van den Raad der Gemeente Heemstede van den 16 Maart 1922. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 14