30 Aankoop van tien woningen aan den Doodweg. 20 APRIL 1922 Aan den Raad. In verband met de gewijzigde tramplannen is het gewenscht den gevaarlijken hoek bij den Doodweg en den Glipperweg minder scherp te maken. Daar- voor zal noodig worden de wegruiming van een tweetal huisjes aan den Doodweg. De eigenaar van deze huisjes, de heer Jac. Roest Jr. alhier, heeft zich bij de onderhandelingen bereid verklaard de vijf aan hem in eigendom toebehoorende woningen aan den Doodweg aan de Gemeente te verkoopen voor den prijs van f 8500.Eveneens is diens vader, de heer Jac. Roest Sr. te Haarlem, genegen de daaraan gren- zende vijf woningen te verkoopen voor den prijsvan f 8500.— Behalve voor wegverbreeding is het bezit dezer terreinen, groot bijna 2000 M?, met het oog op een latere uitbreiding van de Begraafplaats voor de Ge- meente van groot belang. Bovendien zullen de woningen zoolang deze niet behoeven te worden afgebroken, aan huur een behoor- lijke rente van de koopsom afwerpen, daar de bewo- ners dezer huisjes hunne verplichtingen als huurders steeds getrouw nakomen. Om bovengenoemde redenen oordeelden wij de koopprijzen niet onbillijk en hebben wij met de eige- naars reeds voorloopige koopcontracten afgesloten, welke voor U ter inzage zijn nedergelegd. Wij stellen U voor tot aankoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 13 April 1922. Burgemeester en Wethouders van fieemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 3