54 r' Uitbreiding Electrisch Tramwegnet. 22 JUNI1922 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen lo. eene overeenkomst aan te gaan metdeNoord- Zuid-Hollandsche Tramweg-Maatschappij, hierna „de Maatschappij" genoemd, naar aanleiding vanhaarver- zoek aan Gedeputeerde Staten om vergunning tot wijziging van hare electrische tramlijn Haarlem- Heemstede, voor zooveel betreft het gedeelte geiegen in deze gemeente tusschen het zoogenaamde Schuine Pad en een punt in den Glipperweg ongeveer 50 M. ten Noorden van de Van Merlenbrug en tot het in verband daarmede doen vervallen van een gedeelte van hare stoomtramlijn Heemstede-Leiden, op den grondslag van de volgende voorwaarden a. de gemeente Heemstede neemt voor hare reke- ning voor de doortrekking over genoemd weggedeelte de kosien van de noodige ophoogingen voor den aanieg van het wegprofiel, de kosten der van hoo- gerhand voor te schrijven wegverbreedingen, waar- onder begrepen grondaankoop, overdracht, verplaat- sing van afscheidingen en alles wat onmiddellijk in verband sfaat met de wijziging van de v/eggrens, mits die verbreedingen naar het oordeel van^Bur- gemeester en Wethouders niet belangrijk afwijken van die aangegeven op de bij dit besluit behoorende kaart, alsmede de kosten der bestratings- en verhardings- materialen met aanleg van bestrating en verharding een en ander buiten de zoogenaamde vrije banen b. de Maatschappij neemt voor hare rekening vôor de doortrekking over genoemd vveggedeelte de kos- ten van het leggen, hebben en gebruiken van rails, van het aanbrengen en gebruiken van palen, draden, ondergrondsche voedingskabels en van al hetgeen' verder mocht blijken ten behoeve van het aanleggen en exploiteeren van een tramweg noodig te zijn, als- mede de kosten van den aanleg en instandhoûding der zoogenaamde vrije banen met alles wat daartoe behoort, met uitzondering echter van de overwegen door die vrije banen, welke niet geacht worden daar- toe te behooren

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 13