69 /vyGysws 1922 15. De voor de straten, trottoirs en rioleering te gebruiken materialen moeten zijn van de beste in hun soort en alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der te verwerken straatklinkers en desverlangd ook van de riolen en verdere materialen ter keuring moet worden gezonden en die tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om alle materialen vöör het gebruik op het werk te doen keuren afgekeurde materialen mogen niet worden gebruikt 16. Bij de overdracht van 1 o. de in het bouwplan begrepen gronden, welke niet voor straten bestemd zijn en 2o. de andere eigendommen in het bouwplan be- grepen niet bedoeld sub lo. zal in elke akte van overdracht uitdrukkelijk worden bepaald a. dat de kooper verklaart bekend te zijn met den inhoud, voor zoover betreft de onder lo. bedoelde terreinen, van de voorwaarden 1 tot en met 3 van dit besluit en voor zoover betreft de onder 20. genoemde terreinen van alle andere in dit besluit omschreven voorwaarden b. dat de kooper zich in het bijzonder verbindt tot de getrouwe nakoming der sub a bedoelde voor- waarden volgens het daarin genoemd onderscheid en verklaart het ervoor te zullen houden, dat die voor- waarden woordelijk in de akte van overdracht zijn opgenomen c. dat elke kooper verplicht zal zijn bij vervreem- ding door den verkrijger de verklaringen en verbin- tenissen sub a., b. en c. omschreven te doen afleg- gen en deze in de akte van overdracht te doen op- nemen d. dat elke kooper zich zal verbinden, bij met nakoming van de verplichtingen sub c. omschreven eene boete van f 1000.te betalen aan de gemeente Heemstede binnen veertien dagen na daartoe strek- kcnde aanmaning van Burgemeester en Wethouders van Heemstede, met dien verstande, dat nimmer eene uitdrukkelijke ingebrekestelling wordt vereischt Bij opname van het hiervoor sub. a, b, c en d be- paalde in een akte van overdracht zal door den ver- kooper niet verschuldigd zijn de boete bedongen voor het geval, dat bedoelde voorwaarden niet zouden zijn opgenomen 17. Alle eigenaren van de perceelen in dit bouw- plan zullen zooveel uitgangen op de aan te leggen wegen mogen hebben als zij wenschen, inits behoor- lijk aansluitende op de verharding of bestrating dier

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 10