69 t/ Aü€rüSTO& 1922 wegen ten genoegen van Burgemeester en Wethou- ders 18. Dit besluit wordt niet van kracht, dan nadat is overgelegd eene op zegel gestelde en door adres- santen onderteekende verklaring waarbij zij zich ver- binden a. dat zij alle in dit besluit vervatte bepaüngen en voorwaarden kennen en zij zich daarnaar zullen ge- dragen b. dat zij zich verbinden toe te laten, dat de ge- meentewegen en de rioleering in die wegen kosteloos worden aangesloten op de hun toebehoorende wegen en de rioleering daarin c. dat zij zich verbinden om telkens, binnen drie maanden nadat volgens verklaring en ten gonoegen van den Gemeente-Opzichter een straat met beharding, rioleering en andere voorgeschreven werken over een lengte van ten minste 100 Meter is voltootd en is af- gewerkt in aansluiting aan eene andere straat en dus een verbinding vormt tusschen twee afgewerkte stra- ten, die straat of dat gedeelte met eventueel daarin gelegen plantsoen om niet aan de gemeente over te dragen, zullende bij de eerste overdracht tevens wor- den overgedragen de in voorwaarde 4 genoemde strook langs den Leidschevaartweg. Deze overdracht zal niet alleen den ondergrond omvatten maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere uit- gevoerde en uit te voeren werken, terwijl vöör de overdrachl zal moeten worden overgelegd eene ver- klaring van het Bestuur van den Veenpolder irihou- dende, dat de overgedragen gronden zijn vrijgesteld van polderlasten, hetzij doordat zij behooren tot die genoemd in het betrokken artikel van het „Bijzonder reglement voor den Veenpolder onder Heemstede en Haarlem", welke niet in den omslag zijn begrepen, hetzij doordat daarvan de polderlasten zijn afgekocht volgens de bepalingen van genoemd reglement d. dat zij zich verbinden de aan te leggen straten met trottoirs, beplanting, rioleering, putten, kolken en aansluitingen ten genoegen van Burgemeester en Wet- houders te onderhouden, totdat de overdracht aan de gemeente heeft plaats gehad, zullende zij eventueele gebreken voor hunne rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethouders herstellen e. dat zij bij niet nakoming van deze hunne ver- plichting onder d genoemd, Burgemeester en Wet- houders machtigen om het gebrekkige voor hunne kosten van gemeentewege te herstellen en daartoe te beschikken over de onder 5 genoemde waarborg«<^ som.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 11