30 AUGUSTUS 1922 het Openbaar Slachthuis op de door Burgemeester en Wethouders van Haarlem vast te stellen dagen en uren. INVOER VAN VLEESCH. Artikel 7. Het is verboden vleesch in de gemeente in te voe- ren tusschen 5 uur des namiddags en 7 uur des voormiddags en bovendien op Zondag, den 2den Paaschdag, den Hemelvaartsdag, den 2den Pinkster- dag, de Kerstdagen, den Nieuwjaarsdag en op andere door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen dagen en uren. Volgen de Kerstdagen en een Zondag op elkander, dan is op den tweeden Kerstdag de invoer geoor- loofd van des voormiddags 8 tot 9^ uur. Artikel 8. Invoer van vleesch in de gemeente overeenkomstig art. 9 der Vleeschkeuringswet mag slechts geschieden indien het vleesch verpakt is in een mand of kist, waarop duidelijk zichtbaar vermeld zijn de naam en het adres van den vleeschverkooper, waarvan het vleesch afkomstig is. De vervoerder moet in het bezit zijn van een met inkt geschreven aanduiding van de personen en de adressen voor wie het is bestemd. Artikel 9. Behoudens het bepaalde bij artikel 9 der Vleeech- keuringswet is een ieder, die vleesch in de gemeente invoert of doorvoert verplicht, dat vleesch zonder oponthoud naar het keuringslokaal van het Openbaar Slachthuis te brengen langs de volgende wegen le. het vleesch, ingevoerd van den Leidschevaart- weg en de Zandvoortschelaan af langs Schouwtjeslaan, Wagenweg, Baan, Kleine Houtweg, Kampersingel, Onze Lieve Vrouwegracht, Antoniestraat, Schalkwij- kerstraat, Dubbele Buurt, Slachthuisstraat 2e. het vleesch, ingevoerd van den Heerenweg af, langs Wagenweg, Baan en verder langs de wegen

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 15