30 AUGUSTUS 1922 sub 1 aangewezen voor vleesch, ingevoerd van den Leidschevaartweg en de Zandvoortschelaan af 3e. het vleesch, ingevoerd van den Glipperweg en den Meerweg af, langs Achterweg, Wilhelminaplein, Camplaan, Raadhuisplein, Raadhuisstraat, Binnenweg, Bronsteeweg, Zuiderhoutlaan, Fonteinlaan, den weg noordelijk van den Hertenkamp, Kleine Houtweg, Kampersingel, Onze Lieve Vrouwegracht, Antoniestraat, Schalkwijkerstraat, Dubbele Buurt, Slachthuisstraat Van het bovenstaande is uitgezonderd a. vleesch, dat met een openbaar middel van ver- voer de gemeente wordt doorgevoerd zonder afladen of overladen b. vleesch dat per postpakket wordt mgevoerd. Artikel 10. Ingevoerd vleesch, bedoeld in artikel 8, lste lid van de Vleeschkeuringswet is behoudens het bepaal- de bij artikel 9 dier wet aan het onderzoek onder- worpen of sedert de keuring in de gemeente van uitvoer veranderingen zijn opgetreden, waardoor het voorwaardelijk goedgekeurd of afgekeurd moet wor- den. Het onderzoek en de keuring in het eerste lid be- doeld, geschiedt tegen betaling van de daarvoor ver- schuldigde rechten in het keuringslokaal of in een door den Directeur aan te wijzen lokaal van het Openbaar Slachthuis, zoo spoedig mogelijk. Het keuringslokaa! is geopend op de door Burge- meester en ^Vethouders van Haarlem vast te stellen tijden. Is het bij aankomst van het vleesch gesloten, dan is de vervoerder verplicht te wachten tot het geopend is, tenzij hij verkiest het tot aan de openstelling op hêt Slachthuis kosteloos in bewaring te geven. Van het bepaalde in het eerste lid van dit artikel is uitgezonderd, vleesch, genoemd in artikel 12 on- der a. b. c. g. en h. Artikel 11. Ingevoerd vleesch wordt gestempeld met door Burgemeester en Wethouders van Haarlem vast te stellen merken op de plaatsen in artikel 22 aangege- ven of op de plaatsen, welke zich daartoe het beste leenen, echter zoodanig dat op elk stuk ingevoerd vleesch ten minste één stempelmerk geplaatst wordt.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 16