30 AUGUSTUS 1922 VERVOER VAN VLEESCH. Artikel 12. Het is verboden, onverminderd het bepaalde bij artikel 35 der Vleeschkeuringswet vleesch, niet afkom- stig van in de gemeente geslachte en goedgekeurde slachtdieren, hetwelk niet voorzien is van de in arti- kel 22 dezer verordening bedoelde stempelmerken of dat niet gedekt is met een door of vanwege den directeur van den keuringsdienst afgegeven bewijs van keuring, te vervoeren binnen deze gemeente. Dit verbod is niet toepasselijk a. op vleesch, ingevoerd volgens art. 9 der Vleesch- keuringswet b. ten aanzien van vleesch, dat wordt doorgevoerd per spoor of per beurtschipper, wiens beurtvaart rechtstreeks zonder oponthoud door Heemstede gaat c. op vleesch, dat per postpakket wordt ingevoerd d. op vleesch, afkomstig uit gemeenten, die bij den keuringsdienst van Haarlem zijn aangesloten voorzoo- ver betreft le. in nood gedoode of gestorven slachtdieren, welke krachtens het bepaalde bij artikel 5 der Vleesch- keuringswet ter verdere afslachting en keuring naar het Openbaar Slachthuis worden vervoerd 2e. afgekeurd vleesch, daaronder begrepen in nood gedoode en gestorven slachtdieren, doodgeboren die- ren, ongeboren vruchten en gestorven dieren, als be- doeld in art. 4 sub. 3 der Vleeschkeuringswet, mits dit vleesch met inachtneming van de daaromtrent door den Directeur te geven voorschriften wordt vervoerd, teneinde overeenkomstig het bepaalde bij artikel 61 van het K. B. van 5 Juni 1920 (Stbl. no. 285) on- bruikbaar gemaakt te worden voor voedsel voor mensch en dier 3e. voorwaardelijk goedgekeurd vleesch, hetwelk naar het Openbaar Slachthuis wordt vervoerd om overeenkomstig het bepaalde bij artikel 54 van ge- noemd K. B. bruikbaar te worden gemaakt voor voedsel 4e. in beslag genomen vleesch, waarvan een nader onderzoek aan het Openbaar Slachthuis door de met de keuring belaste ambtenaren wordt noodig geoor- deeld e. op vleesch, per spoor ingevoerd en dat met ver- gunning van den Directeur rechtstreeks ter bewaring naar het Openbaar Slachthuis wordt overgebracht

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 17