30 AUGUSTUS 1922 woorden „bevroren vleesch" in drukletters, groot min- stens 7 c.M. Bevroren vleesch mag niet voor versch vleesch worden verkocht. Het niet nakomen van één dezer bepalingen wordt als overtreding beschouwd. Artikel 18. Het is verboden, behoudens het bepaalde bij artikel 47 der Vleeschkeuringswet vleesch of vleeschwaren a. voor de huizen of op den openbaren weg ten toon te stellen, uit te stallen of ten verkoop voor- handen te hebben b. ten verkoop voorhanden te hebben in andere lokalen dan die welke voldoen aan de eischen krach- tens artikel 1Q der Vleeschkeuringswet gesteld,behou- dens het bepaalde bij art. 47 dier wet. Artikel 19. Het is verboden vleeschwaren te verkoopen, die in ondeugdelijken toestand verkeeren of tot bederf zijn overgegaan. KEURINO EN STEMPELING SLACHTDIEREN. Artikel 20. Met inachtneming van de uren, gedurende welke het Slachthuis voor het keuren en slachten is open- gesteld, geschiedt a. de keuring vöör het slachten zoo spoedig mo- gelijk en althans binnen 2 uren na de mondelijke kennisgeving, bedoeld in artikel 6 van het K. B. van 5 Juni 1920, Stbl. no. 285 b. de keuring van het geslachte dier, zoo spoedig mogelijk nadat deze door den belanghebbende aan de daarmede belaste ambtenaren is aangevraagd en in ieder geval binnen 2 uren na de slachting. Wanneer de Directeur of de Keuringsveearts dit voor een juiste keuring noodig acht, mag hij zijn uitspraak opschorten 48 uren na het eerste onderzoek. In zeer bijzondere gevallen mag hij dezen termijn met nog 48 uren verlengen.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 20