30 AUGUSTUS 1922 brengen naar het Openbaar Slachthuis. Bij weigering zal de overbrenging op zijn kosten geschieden, onver- minderd de strafvervo[ging terzake van de weigering. Artikel 29. Met de keuring en het onderzoek van vee en vleesch zijn belast de Directeur en onder zijn leiding de Keuringsveearts, benevens met inachtneming van de hun te dezer zake wettelijk verleende bevoegdheid de Hoofd-Inspecteur, de Inspecteurs en de Adjunct- Inspecteurs. Artikel 30. Met de herkeuring van vee en vleesch worden be- Iast twee, door Burgemeester en Wethouders van Haarlem te benoemen deskundigen, zijnde keurings- veeartsen of Rijkskeurmeesters in algemeenen dienst, waarvan één door den belanghebbenden wordt aan- gewezen. Blijft de belanghebbende in gebreke binnen 6 uren nadat de herkeuring is aangevraagd een deskundige aan te wijzen, die bereid is aan de herkeuring deelte nemen, dan geschiedt de herkeuring door één des- kundige door Burgemeester en Wethouders van Haar- lem aan te wijzen. De in het le. en 2e. lid bedoelde deskundigen mo- gen aan de eerste keuring niet hebben deelgenomen en mogen de veeartsenijkundige praktijk niet uitoefenen. Artikel 31. Indien bij herkeuring een der beide deskundigen uitspraak doet overeenkomstig de uitspraak van de eerste keuring, dan blijft deze gehandhaafd. Verschillen, met betrekking tot de keuring van vleesch, de gevoelens der twee deskunkigen onderling en tevens met de uitspraak van de eerste keuring,dan wordt het vleesch voorwaardelijk goedgekeurd, onder voorwaarde van sterilisatie voor zooveel hieromtrent niet anders is bepaald, door of krachtens de Vleesch- keuringswet. Doet het geval zich voor, bedoeld in het tweedé Iid van artikel 30 dan is de uitspraak van dien éénen deskundige beslissend.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 24