30 AUGUSTUS 1922 13 Artikel 32. Bij de aanvraag om herkeuring wordt door belang- hebbende ten bureele van het Openbaar Slachthuis een door Burgemeester en Wethouders van Haarlem, te bepalen som gestort, welke na afloop van de her- keuring zoo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen een week, wordt teruggegeven, tenzij de aanvrager van de herkeuring in het ongelijk wordt gesteld, in welk geval het gestorte bedrag wordt teruggegeven na af- trek van de aan de herkeuring voor de gemeente verbonden kosten. Hij die de herkeuring heeft aangevraagd wordt ge- acht in het ongelijk te zijn gesteld, indien de eerste uitspraak wordt gehandhaafd. Valt de beslissing uit als bedoeld in het tweede lid van artikel 31 dan dra- gen beide partijen in gelijke mate de kosten. Artikel 33. De afloop van de herkeuring wordt den belang- hebbende zoo spoedig mogelijk schriftelijk door den Burgemeester van Haarlem of namens dezen door den Directeur medegedeeld. De gemeente is in geenerlei opzicht aansprakelijk voor de nadeelige veranderingen, welke bij het vleesch mochten intreden in den tijd, welke verloopt tusschen de aanvraag der herkeuring en de eindbeslissing. Artikel 34. De herkeuring wordt schriftel.jk aangevraagd bij den Directeur. Artikel 35. Onverminderd het bepaalde bij artikel 17 der Vleesch- keuringswet zal vleesch, waarvan de ambtenaren, ge- noemd in artikel 44 der Vleeschkeuringswet vermoe- den, dat het in strijd met deze verordening of met de Vleeschkeuringswet en de ter harer uitvoering gegeven bepalingen wordt ingevoerd, vervoerd, voorhanden gehouden, te koop geboden, verkocht of afgeleverd, in beslag worden genomen en naar het Openbaar Slachthuis vervoerd.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 25