30 AUGUSTUS 1922 Artikel 1. De gemeente Haarlem verbindt zich om door de ambtenaren van den keuringsdienst dier gemeente te laten verrichten alle keuringen, onderzoekingen en inspecties, die noodig zijn a. voor de uitvoering van de Vleeschkeurmgswet (Stbl. 1919, no. 524) en de krachtens deze wet gege- ven voorschriften. b. voorde handhaving van de verordenmg op den keuringsdienst van vee en vleesch der gemeente Heemstede. Ten behoeve van de in het eerste lid bedoelde keuringen en onderzoekingen stelt Haarlem gratis be- schikbaar de hulpmiddelen van het Iaboratorium van het Openbaar Slachthuis, de keuringsbenoodigdheden en stempels, de formulieren bedoeld in de artikelen 2, 3 en 4 van het K. B. van 5 Juni 1920, Stbl. no. 285 en voorzoover onbruikbaarmaking van vleesch binnen de gemeente Heemstede plaats heeft de daarvoor benoodigde stoffen. Artikel 2. De gemeente Heemstede verbindt zich, krachtens het bepaalde bij art. 26 der Vleeschkeuringswet te verbieden het oprichten, hebben of gebruiken binnen hare gemeente van slachterijen, vilderijen en penserijen en voor de uitoefening van deze bedrijven aan te wijzen het Openbaar slachthuis der gemeente Haarlem. Artikel 3. De gemeente Haarlem verbindt zich het Openbaar Slachthuis harer gemeente voor de ingezetenen van Heemstede beschikbaar te stellen onder dezelfde be- palingen als voor de ingezetenen van Haarlem zijn of zullen worden vastgesteld in de verordeningen be- treffende dat Openbaar Slachthuis. Bovendien verbindt de gemeente Haarlem zich geen rechten te zullen heffen voor de keuring van vleesch vanuit Heemstede te Haarlem ingevoerd, mits dit vleesch afkomstig is van slachtdieren te Haarlem of te Heemstede geslacht en door bevoegde ambtenaren van den keuringsdienst Haarlem goedgekeurd of wel mits dezelve voorzien

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 30