30 AUGUSTUS 1922 zijn van de goedkeuringsmerken voor ingevoerd vleesch in genoemde gemeenten voorgeschreven. Wijzigingen in de dagen en uren van openstelling en in de heffing van rechten voor het gebruik van het Openbaar Slachthuis worden niet vastgesteld dan na overleg met Burgemeester en Wethouders van Heemstedeindien deze binnen acht dagen na de mededeeling van voorgenomen wijzigingen geen be- zwaren hebben ingebracht, worden zij geacht daar- mede in te stemmen. Artikel 4. De gemeente Heemstede verbindt zich geen beslui- ten tot vaststelling, intrekking of wijziging van eenige verordening of bepaling, verband houdende met of voortvloeiende uit de Vleeschkeuringswet of krachtens deze wet gegeven voorschriften te nemen, alvorens Burgemeester en Wethouders van Haarlem daaraan hunne goedkeuring hebben gehecht. Artikel 5. De genieente Heemstede verbindt zich, voorzoover keuringen van vee of vleesch ter uitvoering van de Vleeschkeuringswet, van de krachtens deze wet ge- geven voorschriften of van de Verordening op den keuringsdienst van Heemstede, binnen hare gemeente plaats hebben, daarvoor zoodanige rechten te heffen als door haar onder goedkeuring van en in overleg met Burgemeester en Wethouders van Haarlem zullen wcrden bepaald. De in het vorige lid bedoelde rechten komen ten bate van de gemeente Haarlem. Artikel 6. De gemeente Heemstede verbindt zich aan de ambtenaren in artikel 1 bedoeld, bij de uitoefening van hunne functie de noodige hulp en medewerking te verleenen, indien dit verlangd wordt, of dit in het belang van den dienst noodig mocht zijn. Zij draagt bovendien zorg, dat nauwkeurig aantee- kening wordt gehouden van de kennisgevingen be-

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 31