69 Vaststelling bouwplan Leidschevaartweg. 21 SEPTEMBER 1922 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres dd. lö Juni 1922, met bijhooren- de teekeningen van de heeren P. Rosenhart en W. Houtkooper, beiden wonende te Heemstede, houdende verzoek tot goedkeuring van een bouwplan op hunne terreinen gelegen ten Noorden van de Munterslaan aan den Leidschevaartweg Overwegende, dat niet alleen gewenscht is, het bouvvplan goed te keuren, doch tevens met de eige- naren te regelen de overdracht aan de gemeente der aan te Ieggen straten met bljbehooren Overwegende, dat net bouwplan in overeenstemming kan worden gebracht met het Uitbreidingsplan deV gemeente vastgesteld bij herziening no. XXVII, d.d. 30 Augustus 1922 Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gezien het advies der Gezondheidscommissie geze- teld te Bbemendaal, d.d. 2ö Augustus 1922, no. D. 1547 BESLUIT Goed te keuren den aanleg door de heeren P. Ro- senhart en W. Houtkooper voornoemd (in dit besluit verder aangeduid met „adressanten") van het straten- plan, zooals is aangegeven op de in dubbel overge- legde en gewaarmerkte teekening op de terreinen kadastraal bekend Sectie B. nos. 60, 63, 1532, 3528 en 3531 en zulks onder de volgende bepalingen en voorwaarden 1. dat de bebouwing van de terreinen geschiede overeenkomstig herziening XXVII van het Uitbrei- dingsplan, met dien verstande, dat de breedte der aan den Leidschevaartweg te stichten woningen hart op hart ten minste 5.85 M. en die van de boven- en beneden woningen ten minste 6.40 M. hart op hart moet zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 5