69 AUGUOTUG 1922 zal, volgens nadere opgave van of namens Burge- meester en Wethouders een houten hek voor afslui- ting moeten worden geplaatst. Dit hek moet worden geschilderd in aan te geven kleur. De genoemde grondkeeringen zullen moeten worden versterkt met 12 stuks ijzeren ankers elk Iang 3 Meter en zwaar f Eng. duim vierkant, verbonden aan palen, Iang 3 Meter en dik in omtrek minstens 50 c.M. 7. De kruinshoogte der straten zal ten minste 0.50 Meter boven N.A.P. moeten zijn en met een geleide- lijke helling goed moeten aansluiten aan de bestaande beharding van den Leidschevaartwegde plantsoenen zullen moeten worden opgehoogd tot ten minste 0.50 Meter bovén N.A.P., zullende alle noodige ophoo- gingen moeten geschieden met materiaal ten genoe- gen van Burgemeester en Wethouders. 8. De straten zullen worden aangelegd met rijstraat en trottoirs overeenkomstig de breedten aangegeven bij herziening XXVII van het Uitbreidingsplan wan- neer door aanleg van een straat of plantsoen een ge- deelte van een sloot wordt gedempt, waardoor de doorstrooming wordt belemmerd, moet worden ge- zorgd, dat de afwatering ter plaatse voldoende is ten genoegen van Burgemeester en Wethouders De slooten voorzoover die onder de aan te leggen straten en plantsoenen komen met inbegrip van de sloot langs den Leidschevaartweg, moeten vöör de demping worden uitgebaggerd tot op den vasten bo- dem de uitkomende specie moet zoover worden vervoerd, dat deze niet onder de aan te leggen straten en plantsoenen komt 9. de beharding van de rijstraat met inbegrip der goten zal geschieden door bestrating op hun kant met straatklinkers waalvorm en met basaltinebanden Iangs de trottoirs, die van de trottoirs docr bestrating met basaltinetegels, zullende alle materialen moeten zijn van eerste kwaliteit en moeten worden gelegd in zui- ver zand. Om de boomen zal een rollaag van klinkers en om het plantsoen zal een rollaag en een koplaag van klinkers voor afsluiting moeten worden gemaakt 10. De rioleering van de aan te leggen straten met inbegrip van de op te hoogen strook langs den Leid- schevaartweg, zal bestaan uit een eivormig cementrioo! waarvan de inwendige capaciteit door Burgemeester en Wethouders zal worden bepaald deze rioleering met inbegrip van de rioleering Iangs den Leidschevaartweg moet met door Burgemeester en Wethouders aan te geven soort van riolen en te bepalen inwendige capaciteit worden aangesloten op

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 7