69 AÜGÜ&TUS 1922 de Leidschevaart op nader door hen aan te geven plaatsen en onder nader door hen te bepalen voor- schriften, zoodat het rioolwater behoorlijk gezuiverd is voordat het in de Leidschevaart uitloopt. Elke rioolstuk van 1 Meter lengte moet vrijstaande een gewicht van 1500 K.G. kunnen dragen, zotider dat daarin scheuren of barsten ontstaan de beproe- ving van de daartoe door den Gemeente-Opzictiter aan te wijzen rioolstukken geschiedt voor rekening van adressanten Deze rioleering zal waterdicht mceten worden ge- legd op nader door Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte en zal moeten worden onderheid met palen lang ten minste 2.5 Meier, waarcp kêspen zwaar 6| bij 16.j c.M. en twee platen tezamen breed 30 c.M. en zwaar 6| c.M.de palen ten minste zwaaraanden kop in omtrek 0.55 Meter en aan de punt in omtrek 0.36 Meter deze palen te slaan op afstanden van 1.5Meterhart op hart in de lengte en 0.35 Meter hart op hart in de breedteom den andere zullen twee palen moeten worden geslagen zoodat een goed gehee! wordt ver- kregen. De kespen met hakkelhcuten dik 9 m.M. lang 25 c.M. op de palen te bevestigen. De platen met lange spijkers op de kespen te ver- binden, op ieder draagpunt twee spijkers. De door Burgemeester en Wethouders noodig ge- oordeelde verbindingsputten voor de riole^ring zuüen groot moeten zijn inwendig minstens 0.55 bij 0.88 Meter en diep ten minste 0.83 Meter en gemaakt moe- ten worden van klinkers in portlandcementspecie met wanden zwaar een steen of 0.22 Meter, bodem 0.18 Meter of drie platte lagen of gemaakt moeten worden van gewapend beton met wanden en bodem dik min- stens 10 c.M. zij zullen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 1.10 bij 0 76 Meteren dik minstens 0.015 Meter of met platen van gewapend beton ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. De putten moeten ten genoegen van Burgemeester en Wethouders worden onderheid. De door Burgemeester en Wethouders noodig ge- oordeelde straatkolken met roosters moeten zijn vol- gens het model aanwezig aan het bureau van Open- bare Werken dezer gemeente en ten minste groot 0.33 bij 0.33 Meter en moeten een uitloop hebben van 0.15 Meter, zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter en per stuk wegen ten minste 140 K.G. zij moeten met kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 Meter aan het hoofdrioo! worden aangesloten, alle verbindingen zullen met portland-cementspecie moeten worden aangesmeerd en bewerkt

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 8