69 A-UGUGTUG 1922 11. Voor het aanstellen van een opzichter voor toezicht op de werkzaamheden, zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van f 60.per week of gedeelte van een week, dat gewerkt wordt; een week wordt geacht telkens in te gaan op Maan- dag; 12. De verlicliting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, door de gemeente voor rekening van adressanten. De gemeente zal het recht hebben in de straten kosteloos gas-, water-, electriciteit- en andere leidingen en buizen te doen leggen, zullende adressanten ver- plicht zijn, daarbij steeds zoo goed mogelijk hunne medewerking te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te Ieveren, als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft, terwijl de gemeente de ver- strekking van gas-, duinwater- en electriciteit op de terreinen op dezelfde voorwaarden zal regelen als in het overige deel der gemeente en na overname der straten voor behoorlijke verlichting daarvan zal zorgen, naar gelang daartoe door uitbreiding der bebouwing de behoefte zal blijken 13. De aanleg der straten zal, behoudens het be- paalde in voorwaarde 5 mogen geschieden naar ge- lang van de behoefte der bebouwing ter beoordeeling van Burgemeester en Wetaouders na overleg met adressanten. De huizen zullen niet mogen bewoond worden, voordat de aangrenzende straat geheel over- eenkomstig de voorwaarden van dit besluit is afge- werkt en door aansluitende afgewerkte straten in verbinding is gebracht met den Leidschevaartweg op verbeurte eener boete van vijf honderd gulden voor elke woning door adressanten te storten binnen een maand, nadat de bewoning is aangevangen in de gemeentekas, en zulks onverminderd de bepalingen der Bouw- en Woningverordening. Gelijktijdig met den eersten aanleg van straten zal de straat no. 174 naar den Leidschevaartweg moeten worden gemaakt met de noodige aansluitingen aan de beharding van den verbreeden Leidschevaartweg geheel onder goedkeuring van Burgemeester en Wet- houders Van elken aanleg van eeu gedeelte straat moet min- stens een week vooraf kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders; 14. Door de gemeente zullen voor rekening van adressanten, langs alle straten in het trottoir aan de zijde van de straatgoot boomen worden geplant op een onderlingen afstand van ten hoogsie 12 Meter. ejtJ

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 9