26 OCTOBER 1922 Artiktl 8. Wanneer de ambtenaren van den keuringsdienst van Haarlem feiten of toestanden ontdekken, welke tot bijzondere maatregelen in het belang van de volks- gezondheid aanleiding geven of kunnen geven, zal daarvan terstond aan Burgemeester en Wethouders van Heemstede mededeeling worden gedaan, met op- gaaf van de noodig gedachte maatregelen ter ver- betering. Artikel 9. Na afloop van elk jaar zal aan de gemeente Heem- stede een beknopt verslag der vee en vleeschkeuring in die gemeente door Haarlem worden toegezonden. Artikel 10. Deze overeenkomst treedt in werking op het oogen- bl'k dat de verordening van den keuringsdienst der gemeente Heemstede in werking treedt/Fn wordt voorloopig aangegaan voor twee jaar. îndien niet door één der partijen ten minste vier maanden voor het eindigen van dien termijn schrifte- üjk opzegging aan partij ter andere heeft plaats ge- had, wordt de overeenkomst geacht stilzwijgend voor den tijd van drie jaar te zijn verlengd. Zij wordt ge- acht daarna telkens stilzwijgend voor den tijd van vijf jaar te zijn verlengd, indien niet door een der partijen ten minste zes maauden voor het eindmen van dezen termijn schriftelijk opzegging aan partij^ter andere is gedaan. Artikel 11. Indien de gemeente Heemstede mocht besluiten zich niet langer dan twee jaar nadat deze overeen- komst in werking is getreden bij den keuringsdienst van Haarlem aan te sluiten, op de in deze overeen- komst gestelde of nader overeen te komen voorwaar- den, dan is de gemeente Heemstede verplicht aan Haarlem binnen drie maanden terug te betalen de

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 14