Schatting voor het Grondbedrijf. 26 OCTOBER 1922 Aan den Raad. Ingevolge art. 16 der verordening op het Grond- bedrijf moet na elk tijdvak van 5 jaren, voor de eer- ste maal in 1Q22 de waarde worden geschat van de in het Grondbedrijf aanwezige gronden. Met deze schatting wordt belast eene Commissie van Taxatie bestaande uit 3 leden, telkens voor den tijd van 5 jaren te benoemen door den Gemeenteraad op eene aanbeveling van ons College van twee personen yoor iedere vacature. Ter voldoening aan dat voorschnn bevelen wij U de volgende deskundigen voor eene benoeming aan 1. C. W. Jansen Hendriks. 2. L. Evendijk. 1. D. F. de Wilde. 2. G. J. Smit Thz. 1. P. G. Smit. 2. A. de Maaker. Tevens is in art. 16 van genoemde verordening bepaald, dat de aan de leden der Commissie toe te kennen geldelijke vergoeding en de regeling hunner werkzaamheden bij afzonderlijk besluit van den Raad worden vastgesteld. Wij stellen U voor om de vergoeding voor deze vijfjaarlijksche schatting te bepalen op_fl00.— per lid, met welk bedrag de op de aanbeveling geplaafstt personen bij eventueele benoeming genoegen zuilen nemen. Verder achten wij het gewenscht om voor de duidelijkheid nog eenige regelen vast te stellen, welke bij de schatting in acht moeten worden genomen een en ander als is aangegeven in het hierbij ter vaststel- üng aangeboden ontwerp-besluit. Heemstede, 4 October 1922. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS L.S.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 1