26 OCTOBER 1922 11 krachtens de Vleeschkeuringswet is afgekeurd in be- siao- genomen of aan een nader onderzoek moet wor- den onderworpen, is verplicht het onmiddellijk op de eerste aanmaning van de ambtenaren, genoemd in artikel 44 van de Vleeschkeuringswet, af te geven of op hunne vordering over te brengen of te doen over- brengen naar een door Burgemeester en Wethouders voor dit doel aangewezen lokaal. Bij weigering zal de overbrenging op zijn kosten geschieden, onverminderd de strafvervolging terzake van de weigering. Artikel 27. Met de keuring en het onderzoek van slachtdieren en vleesch zijn belast de Directeur van den Keurings- dienst van Haarlem, en onder zijn leiding de Keurings- veearts, benevens, met inachtneming van de hun te dezer zake wettelijk verleende bevoegdheid de hoofd- inspecteur, de inspecteurs en de adjunct-inspecteurj Artikel 28. Met de herkeuring van vee en vlcesctr worden be- last twee, door Burgemeester en Wethouders van Haarlem te benoemen deskundigen, zijnde keurings- veeartsen of Rijkskeurmeesters in algemeenen dienst, waarvan één door den belanghebbende wordi aange- wezen. Blijft de belanghebbende in gebreke binnen 6 uren nadat de herkeuring is aangevraagd een deskundige aan te wijzen, die bereid is aan de herkeuring deel te nemen, dan geschiedt de herkeuring door één des- kundige, doorBurgemeester en Wethouders van Haarlem aan te wijzen. De in het le en 2e lid bedoelde deskundigen mogen aan de eerste keuring niet hebben deelgenomen en mogen de veeartsenijkundige praktijk niet uitoefenen. Artikel 29. Indien bij de herkeuring één der beide deskundigen uitspraak doet overeenkomstig de uitspraak van de eerste keuring, dan blijft deze gehandhaafd.

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 27