December 1922 MEMORIE VAN TOELICHTING Geen raming geschiedt, aangezien oude materialen worden opgenomen onder Volgnummer 6 der Ontvangsten. Onder Magazijngoederen worden verstaan aangekochte materialen, die nog niet terstond op een bepaald onderdeel van de gemeente-begrooting kunnen worden geboekt. (zie volgnummer27 der Uitgaven). Bij verbruik wordt de aankoopwaarde afgeschreven en overgebracht naar het hoofd, waarop de materialen zijn verwerkt. De rekening „Magazijngoederen" is dus een hulp- rekening, die in ontvangst en uitgaaf tot een gelijk bedrag wordt geraamd. Het is echter zeer wel mogelijk, dat door levering aan derden op deze rekening eenige winst wordt gemaakt. Deze ontvangsten zijn nader geraamd op Bijlage A. Het totaal der ontvangsten wordt op het einde van het jaar bij den Gemeente-Ontvanger ge- stort (zie volgnummer 29 der Uitgaven). Op dezen post worden verantwoord de door de Gemeente verstrekte voorschotten voor het doen van betalingen. Op einde van het jaar worden deze gelden teruggestort (zie volgnummer 30 der Uitgaven). Voor het doen van uitgaven door de Gemeente-Reiniging worden de kasgelden door het Bedrijf voor Openbare Werken verstrekt. Op het einde van het jaar worden deze gelden terugge- stort. (zie volgnummer 31 der Uitgaven). Voor 1923 geraamd overeenkomstig de begrooting van de Gemeente Reiniging. 10 Diverse Wonmgbouwvereenigingen storten het overtollige kasgeld Openbare Werken. Dit komt de Gemeente ten goede, omdat daardoor op billijke voorwaarden kasgeld wordt verkregen. Zie volgnummer 32 der Uitgaven. VOLGNUMMER 11

Raadsnotulen Heemstede | 1922 | | pagina 21