32 Verhuur van Tuingrond. 22 MAART 1923. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek van F. van Dort, te Heem- stede, om goed te vinden, dat door hem wordt over- genomen de huur van de terreinen tot 1 Januari 1924 in huur bij Th. G. J. van Staveren voor zoover deze niet benoodigd zijn geweest voor verbreeding van de Van Merlenvaart oî voor wegaanleg en om daarna deze teneinen nog te huren voor den tijd van 5 jaren dat deze pachter, die nog anderen gemeentegrond in huur heeft en wien ook wegens vaartverbreeding gemeentegrond moest ontnomen worden, zijn ver- plichtingen steeds behoorlijk is nagekomen dat eene billijke verhooging ühn den huurprijs in verband met de meerdere opbrengst van den tuin- grond alleszins gewettigd is Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders 1. Goed te vinden, dat door F. van Dort alhier, wordt overgenomen de huur van de terreinen krach- tens raadsbesluit van 26 November 1918, no. 95 ver- huurd aan Th. G. J. van Staveren alhier, voorzoover deze terreinen niet benoodigd zijn geweest voor ver- breeding van de Van Merlenvaart of voor wegenaan- leg. 2. Burgemeester en Wethouders te machtigen op den grondslag der voorwaarden gesteld bij raadsbesluit van 25 Februari 1915, betreffende ver- pachting van bloembollen-en tuingronden behoorende tot Groenendaal, onderhands te verhuren van 1 Ja- nuari 1924 tot 1 Januari 1929 aan F. van Dort te Heemstede, het perceel Sectie B no. 1438 ged. groot ongeveer 38 Aren 77 centiaren voor een huur- prijs van f 109.20 per jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 22 Maart 1923. De Secretaris, De Voorzitter, BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 29