51 17 MEI 1S23. Wij hebben evenwel gemeend over dit bezwaar te moeten heenstappen, toen het geheele terrein door ons in eigendom kon worden verkregen voor den verlaagden koopprijs van f 44.000.zoodat wij met den heer Preijde voornoemd een voorloopig koopeon- tract hebben gesloten, hetwelk voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Dit terrein is verhuurd tot 31 December 1926 aan den heer Bernardus Leo Roozen Fz. alhier, die zich bereid heeft verklaard afstand van die huur te doen voor eene som van f 2500.zooals bereids door ons in eene overeenkomst met den heer Roozen is vast- gelegd. Ook deze ligt voor U ten Raadhuize ter inzage. Voor kosten van overdracht en andere daarmede samenhangende uitgaven zal vermoedelijk nog noodig zijn een bedrag van ongeveer f 1600.zoodat het terrein in totaal aan de gemeente zal kosten ongeveer f 48.100,— Van dit terrein zouden wij dan ter beschikking van gemeld schoolbestuur willen stellen ten behoeve van den voormelden bouw het terrein, gelegen tusschen de geprojecteerde wegen nos. 127 en 128, welk ter- rein langs de Adriaan Pauwlaan eene breedte heeft van ongeveer 61 Meter, terwijl de geraamde grootte hiervan bedraagt ongeveer 3300 M2. Het schoolbestuur kan zich met dit terrein ten behoeve van de scholen vereenigen. Wij meenen aan dit gedeelte van het terrein een waarde te moeten toekennen van f 22.500. Fiet overblijvende terrein, uitgezonderd de gedeelten waar op zijn geprojecteerd de wegen nos. I27en 128 zouden wij U willen voorstellen weder te verkoo- pen aan den heer A. j. W. van Sambeek alhier, voor zijn nader te noemen meester, die bereid is daarvoor te betalen het verschil tusschen gemelde totaalsom van f 48.100.en de waarde van het terrein te bestemmen voor schoolbouw ad f 22.500.zijnde een bedrag van f 25.600.Door den heer Van Sambeek zullen dan voor zijne rekening worden aangelegd geheel volgens de voorschriften der gemeente de twee ge- projecteerde wegen nos. 127 en 128 tot aan de zuid- grens van het aan te koopen terrein voorts zal door hem voor zijne rekening ophooging met aanleg van taluds plaats hebben van dat gedeelte van het van J. Preijde Gz. bij raadsbesluit van 22 Juni 1922, no. 53 gekochte terrein, dat ligt in weg no. 31 zijnde de Adriaan Pauwlaan, tot de hoogte van dien weg, ter- wijl hij ten slotte op zich neemt voor zijne kosten te dempen en op hoogte te brengen de sloot gelegen in weg no. 31 tot aan de oostgrens van het meest

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 20