69 3e. Wijziging van de Alge- meene Politieverordening van Heemstede. Qewijzigd Exemplaar. 20 DECEMBER 1923 De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat met het oog op het toenemend verkeer het gewenscht is in deze Gemeente uitgebrei- der voorschriften daarvoor vast te stellen dat het in verband met de bebouwing tevens ge- wenscht is uitbreiding te geven aan de bij raadsbesluit van 26 October 1909 vastgestelde bebouwde kommen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT De Algemeene Politie verordening dezer Gemeente te wijzigen en aan te vullen als volgt Artikel 67 te lezen als volgt In deze verordening wordt verstaan onder openbare weg, alle voor het publiek, zij het ook met eenige beperking, openstaande en toegankelijke bruggen, gangen, kaden, lanen, markten, paden, plantsoenen, pleinen, poorten, portieken, sloppen, stegen, stoepen, straten, voetpaden, wallen, wandelplaatsen, wateren, waterplaatsen, wegen en alle open plaatsen welke tot algemeen gebruik bestemd zijn of daartoe zichtbaar zijn ingericht of opengesteld zonder onderscheid, wie daarvan eigenaar is. Onder voetpaden worden in deze verordening ver- staan le. alle voor het openbaar verkeer openstaande paden, niet tot wegen behoorende 2e. alle voor het openbaar verkeer openstaande verhoogde paden, die door een openstaanden klinker- rand of trottoirband van het aangrenzende gedeelte van den openbaren weg zijn afgescheiden 3e. de bermen of zijkanten tot openbare wegen behoorende.

Raadsnotulen Heemstede | 1923 | | pagina 1