59 24 JUNI1924 Wanneer het inkomen niet hooger wordt vastgesteld dan f 1600 of boven f 11000 wordt op de rôle slechts vermeld, respectievelijk r.iet hooger dan f 1600" of „boven f 11000. Suppletoire rôles worden op dezelfde wijze vastge- steld bij tusschentijdsche toelating van leerlingen. De rôles worden terstond na de vaststelling aan den Gemeente-Ontvanger ter invordering toegezonden. Art. 3. De Gemeente-Ontvanger zendt zoo spoedig moge- lijk, nadat hem een rôle ter invordering is toegezon- den, aan hen, die daarop als belastingschuldigen voor- komen, in gesloten omslag een aanslagbiljet, vermel- dende den naam van den belastingschuldige, dien van den leerling of van de leerlingen, den naam der school, het voor zooveel noodig vastgesteld bedrag van het inkomen, het bedrag van het retributiegeldde plaafs van betaling, de dagen en uren, waarop voor de ont- vangst zitting wordt gehouden en eene uitnoodiging tot betaling vöör of op de vervaldagen. Art. 4. Binnen één maand na de uitreiking van het aanslag- biljet kan tegen het daarbij gevorderde bedrag bij Bur- gemeeester en Wethouders schriftelijk bezwaar woiden ingebracht. Wanneer het bezwaar wordt ingediend op grond van een te hoog vastgesteld bedrag van hetinkomen, zullen Burgemeester en Wethouders den reclamant in de gelegenheid stellen te bewijzen hoe groot zijn inkomen werkelijk is. Ter bekoming van de teruggaaf, bedoeld bij art. 6, le. lid, der Verordening op de heffing, moet binnen ééne maad na het ontstaan van de reden daartoe een schriftelijk verzoek tot Burgemeester en Wethouders worden gericht. Burgemeester en Wethouders beslissen op een en ander zoo spoedig mogelijk en geven den belangheb- bende van hunne beslissing schriftelijk kennis. Art. 5 Het retributiegeld moet in drie gelijke termijnen

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 16