29 JULI 1924 V. ter beschikking van Burgemeester en Wethou- ders te stellen een crediet van ten hoogste 122.500 ten behoeve van den bouw van drie en dertig wo- ningen, waaronder twee winkelhuizen op het perceel kadastraal bekend Oemeente Heemstede, Sectie C no. 2235 ged., gelegen aan de Balistraat en de Sumatra- straat en van de woningbouwvereeniging „de Haem- stede" alhier in ontvangst te nemen de ten behoeve van dezen bouw door het Rijk aan die vereeniging toegezegde premie ad f 9900. VI. Burgemeester en Wethouders te machtigen voor de gemeente te koopen van de Coöperatieve Vereeniging te Heemstede „Coöperatieve Boerenleen- bank te Heemstede", voor den prijs van f 11.680,— een perceel bollenland groot 58 A. 40 c.A., gelegen aan den Kadijk, kadastraal bekend gemeente Heem- stede Sectie C no. 1464 en oni in de kadastrale aanduiding van het gekochte perceel en in de redactie van de bepalingen en bedingen, waaronder de aan- koop is geschied, zoodanige wijzigingen en aanvul- lingen aan te brengen, als zij noodig zullen oordee- len of wel door Qedeputeerde Staten wenschelijk zullen worden geacht VII. ter beschikking van Burgemeester en Wethou- ders te stellen een bedrag van ten hoogste f 157.000. voor den bouw van acht en veertig woningen, waar- onder twee winkelwoningen, op het perce I, genoemd in punt VI. VIII. Burgemeester en Wethouders te machtigen, af te wijken van het bepaalde in art 18 der Bouw- en ,/oningverordening voor de te bouwen 9 wonin- gen van type B en 2 woningen van type D, onder voorwaarde, dat elke dezer woningen, wat betreft type B door ten hoogste 5 en wat betreft tvpe D door ten hoogste 8 personen mag worden bewoond. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 29 Juli 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 14