74 29 JULl 1924 Art. 9. Het Bestuur der Vereeniging of Stichting, zendt jaar- iijks vöör 1 Maart aan Burgemeester en Wethouders een beredeneerd verslag benevens een balans met winst-en verlies rekening in dubbel. De balans met winst- en verliesrekening behoeft de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders, die daarbij tevens eene beslissing nemen omtrent een eventueel saldo op de exploitatie. Voor zoover dit noodig is, doen zij daaromtrent een voorstel aan den Raad toekomen. Art. 10. Burgemeester en Wethouders hebben het recht ten allen tijde den toestand der woningen op te nemen of te doen opnemen en zoo noodig onderhoud en herstelling te gelasten. Art. 11. Het Bestuur is verplicht Burgemeester en Wethou- ders alle gevraagde inlichtingen betreffende de Ver- eeniging of Stichting en betreffende de in éxploitatie zijnde woningen in den ruimsten zin te verschaffen en hun, of aan een door hen aangewezen ambtenaar, zoo dikwijls zij dat noodig oordeelen, toe te laten, inzage, afschriften en uittreksels te nemen van de boe- ken betreffende de financieele administratie der Ver- eeniging of Stichting, dan wel, indien Burgemeester en Wethouders dit wenschelijk oordeelen, hen de boeken en bescheiden te doen toekomen. Voorts zullen de aanwijzingen moeten worden op- gevolgd, welke door Burgemeester en Wethouders ten aanzien van hunne boekhoudingen worden verstrekt. Aan Burgemeester en Wethouders zal mededeeling moeten worden gedaan van namen en adressen der Bestuursleden benevens de onderlinge functie-verdeeling terwijl eventueele veranderingen daarin ter kennis van dat College moeten worden gebracht. Art. 12. De woningen zullen voor niet langer dan één jaar

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 18