68 Wijziging bouw-en woning- verordening. 29 JULI 1924 De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat de bouw- en woningverordening in overeenstemming behoort te worden gebracht met gewijzigde bepalingen der Woningwet; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT de bouw- en woningverordening voor de gemeente Heemstede, vastgesteld 27 April 1905, laatstelijk ge- wijzigd den 20 Maart 1924, no. 28, als volgt te wij- zigen ln art. 5 wordt gelezen „artikel 52" in de plaats van „artikel 46". Art. 8, le alinea wordt aangevuld met de volgende woorden „en anders dan overeenkomstig het krach- tens artikel 31 der Woningwet goedgekeurd Uitbrei- dingsplan voor de gemeente". In art. 88 wordt gelezen „drievoud" in de plaats van „dubbel" Art. 93 wordt aangevuld met de volgende alinea's „Een besluit tot het verleenen van voorwaardelijke vergunning of tot weigering der vergunning is allijd met redenen omkleed". „Wanneer de beslissing niet tijdig kan worden ge nomen, kunnen Burgemeester en Wethouders bij een met redenen omkleed besluit den termijn van een maand éénmaal met eene maand verlengen Van dit besluit geven zij den aanvrager binnen drie dagen schriftelijk kennis". Art. 94 wordt aangevuld met een nieuwe alinea luidende „Gelijke voorziening is toegelaten, indien Burge- meester en Wethouders niet overeenkomstig het be- paalde in het tweede lid van art. 5 der Woningwet eene beslissing liebben genomen". Art. 98 wordt aangevuld met de volgende woorden „of aan zijn rechtverkrijgende". Art. 99 wordt gelezen als volgt „lndien het raadsbesluit bedoeld in het vorige arti- kel strekt tot het verleenen van de vergunning, geldt bedoelde kennisgeving als eene door Burgemeester en Wethouders verleende vergunning". In artikel 100 wordt gelezen 9" in de plaats van „de artikelen 38 tot en met 43"/ Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 29 Juli 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 1