68 Zb OCTOBER 1924 Wijziging bouw- en woningverordening. Gewijzigd Exemplaar. De Raad der Gemeente Heemstede Overwegende, dat de bouw- en woningverordening in overeenstemming belioort te worden gebracht met gewijzigde bepalingen der Woningwet Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT: onder intrekking van zijn besluit van 29 |uli 1924, no. 68, de bouw- en woningverordening voor de ge- meente Heemstede, vastgesteld 27 April 1905, laatste- lijk gewijzigd den 18 September 1924, no. 85, als volgt te wijzigen In artikel 5 wordt gelezen „artikel 52" in de plaats van „aitikel 46". In art. 88 wordt gelezen „drievoud" in de plaats van „dubbel". Art. 93 wordt aangevuld met de volgende alinea's „Een besluit tot het verleenen van voorwaardelijke vergunning of tot weigering der vergunning is altijd met redenen omkleed". „Wanneer de beslissing niet tijdig kan worden ge- nomeri, kunnen Burgemeester en Wethouders bij een met redenen omkleed besluit den termijn van een maand éénmaal met eene maand verlengen. Van dit besluit geven zij den aanvrager binnen drie dagen schriftelijk kennis". Art 94 wordt aangevuld met een nieuwe alinea luidende „Gelijke voorziening is toegelaten, indien Burge- meester en Wethouders niet overeenkomstig het be- paalde in het tweede lid van art. 5 der Woningwet eene beslissing hebben genomen. De termijn van dertig dagen, in de eerste alinea van dit artikel be- doeld, begint in dat geval te loopen op den dertig- sten dag na dien, waarop door Burgemeester en Wet- houders overeenkomstig artikel 93 uiterlijk eene be- slissing had moeten worden genomen". Art. 98 wordt aangevuld met de volgende woorden „of aan zijn rechtverkrijgende". Art. 99 wordt gelezen als volgt „Indien het raadsbesluit bedoeld in het vorige arti- kel strekt tot het verleenen van de vergunning, geldt bedoelde kennisgeving als eene door Burgemeester en Wethouders verleende vergunning". In artikel 100 wordt gelezen 9" in de plaats van „de artikelen 38 tot en met 43". Gedaan ter openbare raadsvergadering van den ^5 October 1924. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1924 | | pagina 1