1 Yerandering inrichting en meubileering Bijz. Prot. School aan den Voorweg. 15 JANUARI 1925 Aan den Raad. Door het Bestuur der Vereeniging „Bijzondere Pro- testantsche School" te Heemstede zijn, onder dagtee- kening van 22 October 1924 en 27 December 1924 aanvragen ingediend, om overeenkomstig art. 7~ der Lager Onderwijswet 1920 gelden uit de gemeentekas te ontvangen ten behoeve van lo. aankoop van nieuwe schoolbanken ten behoeve van vier leslokalen 2o. aankoop van vier bordstellingen 3o. aankoop van tafels en stoelen 4o. aankoop van turnartikelen 5o. het veranderen van de bestaande gasverlichting in eene electrische verlichting 6o. het aanbrengen van waterclosets in de privaten en het veranderen van de urinoirs 7o de verbetering van de afscheiding van de speelplaats langs den Voorweg en het verharden van die speelplaats. Door ons is omtrent deze verschillende punten over- leg gepleegd met gemeld Bestuur en ons isgebleken, dat de onder lo bedoelde banken wegens langdurig gebruik in slechten toestand verkeeren, evenals de bordstellingen onder 2o vermeld, terwijl Ihans- m de verschillende lokalen, volgens mededeehng van het Bestuur, tafels en stoelen ontbreken. De bedoehng îs voor elk lokaal 1 tafel en 2 stoelen aan te schaffen. Wat betreft de aanvrage om gelden voor turnarti- kelen, is door het Bestuur medegedeeld dat weliswaar nog aanwezig is een brug, een rekstok en een Zweedsch rek doch dat ook deze in een verouderden en slechten staat verkeeren. Voor eene behoorlijke inrichting van het gymnastieklokaal, hetwelk in de school aanwezig is, zal dus aanvulling en voor zooveel noodig ver nieuwing van de reeds aanwezige toestellen moeten geschieden. Voorts is uit een aan ons uitgebracht rapport ae- bleken, dat eene betere verlichting in de school nood-

Raadsnotulen Heemstede | 1925 | | pagina 1